Beşiktaş, Nani Kararını Verdi

Jeremain Lens için Sunderland ile pazarlık halinde olan Beşiktaş, menajerler aracılığıyla önerilen Nani'yi geri çevirdi. Portekizli yıldız Başkan Fikret Orman'ın kriterlerine takıldı.

12.03.2017 14:07
Beşiktaş, Nani Kararını Verdi

Menajerleri aracılığıyla önümüzdteki sezon için Beşiktaş'a önerilen Luis Nani'ye Fikret Orman'dan vize çıkmadı. 30 yaşındaki Portekizli yıldızın kiralanabileceğini siyah beyazlı kulübe ileten Nani'nin menajeri "ret" cevabıyla karşılaştı.

Futbolcu transferinde ince eleyip sık dokuyan Fikret Orman'ın "karakter"e önem vermesi nedeniyle Beşiktaş'ın bu fgutbolcuyla ilgilenmediği belirtildi.

İki günlüğüne İngiltere'ye giden başkanın burada LYens için Sunderland ile temaslarına devam ettiği gelen haberler arasında.

DİZİNDEN SAKATLANDI

Geçen sezon başında Manchester United'ın, Fenerbahçe'ye 6 milyon Euro'ya saktığı Portekizli yıldız, İstanbul'daki hayatından memnun olmadığı için İspanyol kulübü Valencia'ya 8.5 milyon Euro'ya satılmıştı.

Bu sezon "Yarasalar"ın formasıyla La Liga'da 19 maça çıkan Nani, gol ve 7 asistle oynadı.

Ancak, 22 Şubat'taki Real Madrid maçında dizinden sakatlanan tecrübeli futbolcu henüz sahalara dönemedi.

Portekiz Milli Takımı'nın mart ayındaki maçlarında forması giymesi beklenen futbolcunun İstanbul'a geri dönmek istediği iddia edilmişti. (Güneş)

Yorum Yap