Eser West'in Survivor'dan Ayrılış Nedeninin Uyuşturucu Krizleri Olduğu İddia Edildi

Survivor 2017 adasının favori isimlerinden Eser West 'açlık krizine' dayanamadı ve Survivor'ı terketti.

18.02.2017 02:11
Eser West'in Survivor'dan Ayrılış Nedeninin Uyuşturucu Krizleri Olduğu İddia Edildi

Eser West'in aldığı kararı Acun Ilıcalı ada konseyini acil olarak toplayarak duyurdu. Eser West'in Survivor'dan açlık sebebiyle kaçmış olması sosyal medyada olay oldu. Dedikodu çarkları çalışmaya başladı ve Eser West'in ayrılık sebebiyle ilgili birçok iddia ortaya atıldı. Bunlardan ikisi hayli çok konuşuldu.

Peki Eser West Survivor'ı gerçekte neden terketti? Önce Acun Ilıcalı'nın aktardıklarını verelim. Acun Ilıcalı Eser West'in kendisinin başvurduğunu ve 'Daha fazla dayanamadığını ve Survivor şartlarının kendisine ağır geldiğini, adadaki yemek miktarının kendisine yetmediğini ve bu şartlarda adada hayatını sürdüremeyeceğini söylediğini' aktardı. Özetle Eser West açlık sebebiyle adadan ayrılmıştı.

eser

Peki Eser West'in Survivor'ı terketmesinin başka bir sebebi var mı? Eser West'in 'açlık krizi' sebebiyle ayrıldığının açıklanması dedikodu çarklarını çevirmeye başladı. Hem Eser West'in hem de sevgilisi Cansel Çördük'ün sosyal medya hesaplarında bir çok iddia ortaya atıldı. O iddialardan biri 'uyuşturucu' kullandığı ve 'yoksunluk krizleri' geçirdiği yönünde oldu.

eser1

Eser West hakkında Kısmetse Olur yarışmasında da benzer bir söylenti çıkmıştı. Survivor'da teknede geçirdiği kriz 'yeni dedikoduların dayanak noktası oldu. Eser West'in fanatik taraftarları ise 'uyuşturucu kullananın böyle bir vücudu olmaz' diyerek olay yarışmacıyı savunuyorlar.

Yorum Yap